środa, 1 stycznia 2014

Dzień 1.

Witam wszystkich!
Jestem Asia i postanowiłam założyć bloga (po raz setni) by opisywać to co się u mnie dzieje. Może wyda się to głupie, ale niekiedy lubię wrócić do dni, które już przeżyłam nawet jeśli nie są jakieś interesujące. Moje życie nigdy takie nie było a ja sama nigdy nie chciałam tego zmienić. Lubię tą cisze i monotonie w moim życiu. Lubie spokój.

~~~~~~~~

Rano wstałam z Karoliną po 12. Zmarnowany początek dnia, ale przynajmniej się wyspałyśmy. Ogarnęłyśmy się i zjadłyśmy obiad, a następnie odprowadziłam ją z Mopsikiem na przystanek. Gdy wróciłam do domu oczywiście zaczęłam grać w cs'a a następnie w left 4 dead 2. O 17 znów z psem na dwór, mały spacerek czyli to co kocham. W domu znów cs i ts z przygłupami. Nagle stracił mi się humor, tak bez powodu. Zdarza się. 
Jutro szkoła... Trzeba spiąć dupę i pozdawać wszystko. Będzie ciężko, ale jakoś dam radę, jak zawsze. 

Dziś zaczęliśmy Nowy Rok. Powinnam pomyśleć o jakimś postanowieniu noworocznym, ale nie ma sensu, bo nawet nie pójdę tą drogą by cokolwiek zrobić. Jestem zbyt leniwa. Mało ambitna. Jestem słaba.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz