sobota, 4 stycznia 2014

Dzień 4.

Cześć.
W końcu mam wolne i mogę na spokojnie napisać notkę. Ze względu na to, że nie dawno zakończył się rok 2013 postanowiłam odświeżyć sobie moją playlistę. Mam zamiar pokazać Wam 10 moich ulubionych piosenek z tamtego roku. 

10. ONE DIRECTION - STORY OF MY LIFE. 
Z góry mówię, że nie jestem ich fanką! To jest ich jedyna piosenka, którą lubię. Wydaje mi się taka dojrzała jak na nich. Polubiłam ją ze względu na treść jaką nam przekazuje.

9. ELLIE GOULDING - HOW LONG WILL I LOVE YOU.
Ellie nie mogło tu zabraknąć, gdyż jest to jedna z moich ulubionych piosenkarek. Poruszyła mnie tą piosenką.


8. DAUGHTER - STILL.


7. EMINEM - RAP GOD.


6. TEN TYP MES I LEPSZE ŻBIKI - PRAWDA.
Tekst mnie połamał na kawałki. Do teraz gdy jej słucham mam ciarki.


5. THE KILLERS - SHOT AT THE NIGHT.



4. MIUOSH FT. PYSKATY, W.E.N.A - BIT, POT, ALKOHOL.


3. TOM ODELL - ANOTHER LOVE.


2. WILKINSON - AFTERGLOW.
Tyle informacji o nas. Zadziwiające.


1. KODALINE - HIGH HOPES.
Jak widać mój gust muzyczny jest dziwny. Lubię wszystko po troszku. Rock, rap, hh i nawet pop. 
A teraz pytanie do Was:

Jaka jest wasza ulubiona piosenka z roku 2013? 


7 komentarzy:

  1. Nie potrafię wybrać jednej z 2013r..Było ich dużo :D
    http://mzmzycie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W sumie nie dziwie Ci się ;) Ja miałam problem z top10.

      Usuń
  2. myslę, że mamy całkiem podobny gust- może z kilkoma róznicami. Jestem w takim samym stosunku to "Story of my life" jak ty... ta piosenka coś w sobie ma :) zapraszam http://atakujac-rzeczywistosc.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciężko wybrać Top 10.Ja osobiście praktycznie cały czas słucham jedynie soundtracków.
    Masz ładny wygląd bloga
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie
    http://life-ishappiness.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Myślę, że każdy utwór Alice Cooper, Motley Crue, Kissów, Ozzyego czy Sixx:A.M. jest moim ulubionym, więc nie będę żadnego faworyzować :)
    Niestety piosenki z Twojego Top 10 nie są w moim typie i żadnej z nich nie znam, ale zaraz może coś przesłucham. Pozdrawiam i zapraszam.

    http://little-new-orleans.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okey, ale mi chodziło o utwory, które wyszły w 2013 roku ;) Gdybym miała dodać top 10 moich ulubionych utworów to ta playlista wyglądałaby zupełnie inaczej ;)

      Usuń