niedziela, 5 stycznia 2014

Dzień 5.

Bry.
Straszny dzień.
Ciężko mi się do tego przyznać, ale jestem uzależniona od Internetu. Pewnie każdy sobie myśli "Jak każdy w tym wieku". Ze mną jest inaczej. Ja jestem w stanie siedzieć całe 24h przy laptopie i grać w gry. Mogę się zrobić senna, ale nie pójdę spać, bo szkoda mi czasu na spanie skoro przez ten czas można nabijać kolejne lvl'e. Jestem uzależniona od poznawania nowych ludzi... przez Internet. Jest to bardzo dołujące, że mam więcej znajomych w świecie wirtualnym niż realnym. Może wyda się to dziwne, ale bardziej wolę porozmawiać z osobą, którą poznałam 2 dni temu przy grze niż przyjaciółce z którą znam się od lat.


Boję się ludzi. 
Boję się kontaktu z nimi. 
Nie potrafię z nimi rozmawiać, bo zalewa mnie strach i mnie paraliżuje.


Przeraża mnie moja przyszłość. Wiem, że wiecznie bojąc się życia utknę. Aktualnie jestem bez planów na swoje życie, a powinnam coś planować, bo w tym roku czeka mnie 18-stka. Kolejna rzecz, która wywołuje u mnie strach. 





ŻYJE STRACHEM.

6 komentarzy:

  1. Z każdym uzależnieniem mozna walczyć :)
    Możesz zacząć na przykład od 2 godzinnego spaceru codziennie :)
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
    http://happy1forever.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Bądź otwarta na nowe pomysły, wyzwania, znajomości. Gdy poznasz przyjaciela lub przyjaciółkę będzie ci raźniej. Mozesz zamiast grać ns komputerze w gry chatuj ze znajomymi lub spotkaj się z nimi w realnym życiu.

    Zapraszam do mnie:
    thenatusworld.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. doskonale cie rozumiem, tez kiedyś byłam uzależniona od internetu, gadałam prawie z ludźmi tylko poznanymi w sieci, całe wakacje spędziłam w internecie pare lat temu, ludzi boję się nadal, ale jakoś sobie radzę. myślałaś o pójściu do psychologa? :)
    obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A ja dalej boję się ludzi i sobie nie radzę. Wciskam sobie tylko kit, że lubię być samotna a to nie prawda. O psychologu myślałam wiele razy, ale to nie dla mnie stres by mnie zjadł, po za tym boję się, że uzna mnie za wariatkę.
      Obserwuje ;)

      Usuń
  4. Ten problem staje sie coraz bardziej popularny !!!! idz do lekarza !! Dla mnie granie w gry to strata czasu !

    OdpowiedzUsuń
  5. Też jestem uzależniona od poznawania nowych ludzi przez internet. Mam tak samo jak Ty. ;o

    http://mieszanina-moich-mysli.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń