Dobry wieczór!
Przeżyłam dzisiejszy dzień. Poprawiłam to co poprawiłam i jest pięknie. Ogólnie nie mam czasu by cokolwiek tu napisać. Jutro postaram się coś dłuższego napisać.
Macie do przesłuchania piosenkę, w której się zakochałam:
ja zazwyczaj tez chodzę w czarnych, ale uwielbiam tą bluzę <3 dziękuję za komplement kochana! C: zapraszam do obserwowaniu mnie na facebook'u: https://www.facebook.com/miauczak
pisz częściej i więcej! Bo strasznie lubię tu wpadać... już chyba wspominałam, że wygląd twojego bloga mnie uspokaja XD to pewnie dlatego często cię odwiedzam :) zapraszam http://atakujac-rzeczywistosc.blogspot.com
mnie poprawki dopiero czekają..
OdpowiedzUsuńja zazwyczaj tez chodzę w czarnych, ale uwielbiam tą bluzę <3
dziękuję za komplement kochana! C:
zapraszam do obserwowaniu mnie na facebook'u: https://www.facebook.com/miauczak
Fajna piosenka...Zapraszam do udziału w konkursie na moim blogu bardzo prosty:)
OdpowiedzUsuńhttp://mzmzycie.blogspot.com
pisz częściej i więcej! Bo strasznie lubię tu wpadać... już chyba wspominałam, że wygląd twojego bloga mnie uspokaja XD to pewnie dlatego często cię odwiedzam :) zapraszam http://atakujac-rzeczywistosc.blogspot.com
OdpowiedzUsuńPostaram się :) Miło mi!
Usuń✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
OdpowiedzUsuńŚwietny blog (naprawdę) . Masz bardzo fajny styl <3
Obserwujemy? Ja już <3.
(u mnie zawsze obserwacja za obserwację)
http://kate-and-her-world.blogspot.com/
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Podoba mi się ta piosenka ! :)
OdpowiedzUsuńFajny blog , buziaki ! <3 Mój blog -klik :)