wtorek, 7 stycznia 2014

Dzień 7.

Dobry wieczór!
Przeżyłam dzisiejszy dzień. Poprawiłam to co poprawiłam i jest pięknie. Ogólnie nie mam czasu by cokolwiek tu napisać. Jutro postaram się coś dłuższego napisać.

Macie do przesłuchania piosenkę, w której się zakochałam:


6 komentarzy:

  1. mnie poprawki dopiero czekają..

    ja zazwyczaj tez chodzę w czarnych, ale uwielbiam tą bluzę <3
    dziękuję za komplement kochana! C:
    zapraszam do obserwowaniu mnie na facebook'u: https://www.facebook.com/miauczak

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna piosenka...Zapraszam do udziału w konkursie na moim blogu bardzo prosty:)
    http://mzmzycie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. pisz częściej i więcej! Bo strasznie lubię tu wpadać... już chyba wspominałam, że wygląd twojego bloga mnie uspokaja XD to pewnie dlatego często cię odwiedzam :) zapraszam http://atakujac-rzeczywistosc.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
    Świetny blog (naprawdę) . Masz bardzo fajny styl <3
    Obserwujemy? Ja już <3.
    (u mnie zawsze obserwacja za obserwację)

    http://kate-and-her-world.blogspot.com/
    ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

    OdpowiedzUsuń
  5. Podoba mi się ta piosenka ! :)
    Fajny blog , buziaki ! <3 Mój blog -klik :)

    OdpowiedzUsuń